Metų logopedo titulas atiteko Vilniaus rajono pedagogei

Lietuvos logopedų asociacijos (LLA) Metų logopedo rinkimų komisijos nutarimu Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos darbuotoja Beata Juknevičiūtė pelnė 2016 metų logopedės titulą.

Metų logopedo rinkimų tikslas – įvertinti šalies logopedų praktinės (kalbėjimo ir kalbos terapijos vykdymo), metodinės ir visuomeninės veiklos rezultatus bei skatinti juos tolesnėms profesinėms iniciatyvoms.

Už nuopelnus praktinėje, metodinėje ir visuomeninėje veikloje įvertinta pedagogė neslepia džiaugsmo geriausiai įvertinta tarp kandidatų iš visos Lietuvos. „Svarbiausias sėkmės pamatas yra nuoširdumas ir meilė tam, ką darai – mylėti savo darbą ir vaikus. Tuomet užsimezga abipusis ryšis, supratimas ir draugiškumas, o pritaikant palankiausias priemones pasiekiamas efektyvus rezultatas“, – savo mintimis apie sėkmingą logopedo veiklą pasidalino laureatė.

Jau 7 metus logopedijos srityje dirbanti pedagogė yra aktyvi, kūrybinga ir iniciatyvi asmenybė, savo srities žinovė. Jos nuveiktų darbų sąrašas – ilgas: kelios dešimtys įgyvendintų projektų mokyklose bei pedagoginėje ir psichologinėje tarnyboje, pravesti seminarai bei konsultacijos, skaityti pranešimai tiek vaikams ir jų tėvams, tiek mokytojams ir specialistams kalbos ir kalbėjimo sutrikimų korekcijos temomis. Profesinėje veikloje ji nuolat rodo norą tobulėti, dalyvauja kvalifikacijos kėlimo renginiuose šalyje ir užsienyje.

Beatos Juknevičiūtės veiklos rezultatai ne kartą buvo įvertinti padėkos raštais ir apdovanojimais. Vos prieš kelis metus jai atiteko geriausio Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos darbuotojo apdovanojimas.

2017 m. kovo 3 d. vyksiančios LLA konferencijos „Logopedų/logoterapeutų profesinės veiklos aktualijos“, skirtos Europos logopedų dienai paminėti, metu Vilniaus rajono logopedė bus iškilmingai apdovanota.

Vilniaus rajono savivaldybė sveikina Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos darbuotoją Beatą Juknevičiūtę su aukštu įvertinimu bei linki stiprybės, pasitikėjimo savo jėgomis ir tolesnių profesinių pasiekimų, užtikrinant sėkmingą vaikų ugdymą(si).