Parodos atidarymas

Balandžio 2 d., pasaulinės autizmo dienos proga, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos patalpose atidaryta vaikų, turinčių autizmo spektro, intelekto sutrikimų, emocijų ir elgesio sunkumų, piešinių parodą.

 Parodos atidaryme dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Edita Tamošiūnaitė ir administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistė Violeta Purpurovič.

Vilniaus rajono pedagoginė psichologinė tarnyba įgyvendino projektą „Neuroedukacijos metodų taikymas vaikų ir šeimos psichikos sveikatos stiprinime“,kurio tikslas stiprinti psichikos sveikatą taikant neuroedukacijos metodus. Projekto metų buvo organizuota daugiau nei 80 užsiėmimų, kuriose dalyvavo Vilniaus rajono vaikai ir jų šeimos. Individualių ir grupinių užsiėmimų metu vaikai mokėsi atpažinti ir suprasti savo emocijas ir jausmus, įgavo naujų įgūdžių padedančių tinkamai elgtis susidūrus su stipriais išgyvenimais, mokėsi dirbti grupėje, bendradarbiauti, išgirsti ir pamatyti šalia savęs esantį žmogų.

Projekto metu nupieštus piešinius pamatyti galite Vilniaus rajono savivaldybės fojė (Rinktinės g. 50, Vilnius).

Parodą organizavo Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos direktorius Roman Juchnevič ir edukologė, neuroedukatorė, pradinių klasių mokytoja Aleksandra Dombrovskaja.

Dėkojame Vilniaus rajono savivaldybės administracijai už gautas lėšas ir galimybę taikant neuroedukacines programas padėti vaikams ir šeimoms.