Projekto „Neuroedukacija. Teorinės ir praktinės įžvalgos darbe su vaikais“ užbaigimas

Vilniaus rajono pedagoginė psichologinė tarnyba įgyvendino projektą „Neuroedukacijos metodų taikymas vaikų ir šeimos psichikos sveikatos stiprinime“. Projekte aktyviai dalyvavo dešimt vaikų, jų šeimos, ir dalis specialistų, kurie dirbo, siekdami pagerinti šių vaikų psichinę sveikatą. Individualių ir grupinių užsiėmimų metu vaikai mokėsi atpažinti ir suprasti savo emocijas ir jausmus, įgavo naujų įgūdžių padedančių tinkamai elgtis susidūrus su stipriais išgyvenimais, mokėsi dirbti grupėje, bendradarbiauti, išgirsti ir pamatyti šalia savęs esantį žmogų.

Projektą užbaigėme konferencija „Neuroedukacija. Teorinės ir praktinės įžvalgos darbe su vaikais“, kurioje dalyvavo 46 ugdymo srities specialistai. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko dalyvių darbų paroda, kur buvo pristatyti dalyvavusių vaikų darbai.

Jeigu Jus sudomino Neuroedukacijos metodo taikymas darbe su vaikais, kviečiame susisiekti dėl platesnės informacijos. Galime atvykti į mokyklą ir pasidalinti su Jumis mūsų patirtimi ir gautais rezultatais.

Dėkojame Vilniaus rajono savivaldybės administracijai už gautas lėšas ir galimybę taikant neuroedukacines programas padėti vaikams ir šeimoms.